Nocna lampka Cozy z czujnikiem ruchu i zmierzchu 3 szt.
00223502
Orientation and night light with battery for illumination of staircases, wardrobes, display cabinets or ground-level lighting for corridors, bathrooms or bedrooms with motion and twilight sensor
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Energooszczędne diody LED
Proste, energooszczędne, bezpieczne: podłączyć lampkę nocną do gniazdka elektrycznego, niskie zużycie energii dzięki nienagrzewającej się diodzie LED
Czujnik ruchu z czujnikiem zmierzchu
Czujnik ruchu z czujnikiem zmierzchu i funkcją automatycznego wyłączania oświetlenia: lampka nocna reaguje na ruch w ciemności i włącza się automatycznie – światło orientacyjne świeci przez około 20 sekund po włączeniu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie (AC) | 240 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Światła kolorowe | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 6.4 cm |
| Szerokość | 4.4 cm |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Żywotność | 50000 h |
| Illuminant | LED |
| Temperatura barwowa światła | Biały ciepły, 2700 K |
Wiecej informacji o produkcie
- Orientation and night light with battery for illumination of staircases, wardrobes, display cabinets or ground-level lighting for corridors, bathrooms or bedrooms with motion and twilight sensor
- Very subtle, pleasant light for orientation in the dark
- Motion detector with capture angle of 120° and a range of max. 5 m
- Energy-saving orientation light for indoors with low power consumptions and long lifetime
- Flexible placement thanks to mounting kit: secure the night light to the wall using the adhesive mounting plates, for example, and easily remove it again to change the battery
Zawartość opakowania
- 3 "Cozy" LED night lights
- 9 AAA Micro batteries
- 3 adhesive mounting plates
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję