Nocna lampka do gniazdka USB-A + USB-C z czujnikiem zmierzchu ciepła
00223506
Energy-saving LED night and orientation light with twilight sensor, integrated USB-A and USB-C charging function for use in children’s bedrooms, corridors, cellars, etc.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Maks. szybkość ładowania
Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Energooszczędne diody LED
Proste, energooszczędne, bezpieczne: podłączyć lampkę nocną do gniazdka elektrycznego, niskie zużycie energii dzięki nienagrzewającej się diodzie LED
Z 2 gniazdami ładowania USB
Z 1x gniazdem USB-A i 1x gniazdo USB-C: idealne do wszystkich urządzeń ładowanych i obsługiwanych przez złącze USB, np. tablet, smartfon, Power Pack, konsola
Obsługa funkcji Power Delivery i szybkiego ładowania
Szybkie ładowanie dzięki wtyczce USB: obsługuje technologię Power Delivery i Fast Charge, dzięki czemu gwarantuje ekstremalnie szybkie ładowanie, szybsze niż w przypadku zwykłych technologii ładowania
Czujnik zmierzchowy
Wbudowany czujnik zmierzchowy samoczynnie włącza lub wyłącza oświetlenie odpowiednio do warunków świetlnych
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie (AC) | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Światła kolorowe | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 6.5 cm |
| Szerokość | 4.9 cm |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Żywotność | 50000 h |
| Illuminant | LED |
| Temperatura barwowa światła | Biały ciepły 3000 K |
Wiecej informacji o produkcie
- Energy-saving LED night and orientation light with twilight sensor, integrated USB-A and USB-C charging function for use in children’s bedrooms, corridors, cellars, etc.
- Very subtle, pleasant light for orientation in the dark
- Energy-saving night light for indoor sockets, with a long service life
- Power supply to other electronic devices via integrated USB-A and USB-C connections (twin power)
Zawartość opakowania
- 1 LED night light
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your device or contact the manufacturer to see whether your device supports PD (Power Delivery).
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję