Nocna lampka Mobile z timerem i regulacją barwy IP44
00223500
Rechargeable mobile night and orientation light for illuminating children’s rooms, bathrooms and bedrooms, etc., also suitable as a mood light for indoors and outdoors
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Akumulator zapewniający pełną mobilność
Pełna mobilność dzięki zasilaniu akumulatorowemu: akumulator można ładować za pomocą kabla USB-C
Wymienne baterie
Nie ma, że się nie da: gdy akumulator się zużyje, zapewniamy nowy – pozwoli to uniknąć niepotrzebnej utylizacji produktu oraz zakupu kolejnego tylko ze względu na słabą baterię
Indywidualny wybór kolorów
Różnorodny wachlarz kolorów z trybem zmiany kolorów: ognista czerwień, uspokajający błękit, soczysta zieleń lub kolorowa zmiana kolorów – wybierz odpowiedni kolor z szerokiej palety, zgodne ze swoimi upodobaniami
Ściemnialna lampka nocna LED
Doskonały nastrój oświetleniowy za dotknięciem czujnika: dostosuj jasność lampki nocnej do swoich indywidualnych potrzeb – może to być łagodne, uspokajające światło albo mocniejsze oświetlenie dla lepszej orientacji
Funkcja pamięci
Ustawienie pozostanie zachowane: lampka nocna zapamiętuje ostatnio wybrane ustawienie, nawet jeśli w międzyczasie zostanie wyłączona
Timer ułatwiający zasypianie
Zasypiaj delikatnie: ta lampka nocna wyłącza się automatycznie po 30 minutach świecenia
Ochrona przed bryzgami wody IP44
Czy to pawilon, taras czy namiot: ta mobilna lampka nocna dzięki zabezpieczeniu przed bryzgami wody (IP44) tworzy nastrojowe oświetlenie w chronionych obszarach zewnętrznych
Ustawianie temperatury barwowej
Od przytulności po aktywność: wybierz swój ulubiony odcień bieli spośród 3000, 4000 lub 5000K i aktywuj ciepłe światło do zasypiania albo zimne światło do czytania na głos
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie (DC) | 5 V |
| Możliwość dostrojenia koloru źródła światła | Tak |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Metoda ładowania | USB-C socket |
| Maksymalny czas pracy | 3 h |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Światła kolorowe | Multi-Colour Światło białe ciepłe Niebieski Zielony Czerwony Neutralny biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 98 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Table lamp |
| Możliwość sciemnienia | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 (Protection against Splash Water) |
| Temperatura barwowa światła | Biały ciepły 3000 K Neutralne białe 4000 K Neutralne białe 5000 K |
Wiecej informacji o produkcie
- Rechargeable mobile night and orientation light for illuminating children’s rooms, bathrooms and bedrooms, etc., also suitable as a mood light for indoors and outdoors
- Very subtle, pleasant light for orientation in the dark
- The night light can be easily transported with the carrying handle - perfect for night-time trips, e.g. when camping in the garden or on the campsite
- Low energy consumption thanks to LED light-emitting diode
Zawartość opakowania
- 1 “Mobile” night light
- 1 USB-C cable
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję