Obrotowa podstawa XL średnica 40 cm czarna
00220893
Universal rotary plate for home, office and hobby use
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Obrót o 360°
Możliwość obrotu o 360 stopni w celu optymalnego ustawienia
Na duże obciążenia
Obracanie bez wysiłku w żądanej pozycji nawet ciężkich przedmiotów ważących 100 kg
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 40 cm |
| Waga | 1 kg |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Universal TV Turntable |
| Maks. udźwig | 100 kg |
| Zakres obrotu | 360 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Universal rotary plate for home, office and hobby use
- The multifunctional turntable is suitable for televisions, monitors, loudspeakers, Hi-Fi equipment, etc., but can also be used in the field of model making
- Ideal for always turning the TV or screen in the desired viewing direction
- Also ideal on the desk for organising writing utensils, in the kitchen for kitchen utensils or tinned food or as a rotating stand for houseplants - always in the right position thanks to the swivel bearing and 360-degree swivel function
- The non-slip rubber feet on the underside protect the furniture from scratches and allow safe turning without wobbling
- Flat and lightweight construction is not bulky, so is also suitable for flexible positioning
- Specially ribbed surface for safe standing of appliances and equipment
Zawartość opakowania
- 1 universal turntable
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję