Obudowa na dyski SSD i HDD 2,5 cala USB
00200760
Do podłączenia komputera stacjonarnego, notebooka, MacBooka lub tabletu z wewnętrznymi dyskami twardymi SSD i HDD 2,5".
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Odłączany kabel USB
Wypinany kabel USB do podłączenia do komputera/notebooka
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
Superwysoka szybkość transferu danych
Superwysoka szybkość transferu danych do 5 Gbps
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Połączenie USB |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 13.3 cm |
| Wysokość (korpus) | 1.6 cm |
| Głębokość (korpus) | 8.7 cm |
| Wymiar | 2.5" |
| Długość kabla | 0.5 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | SATA |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- Do podłączenia komputera stacjonarnego, notebooka, MacBooka lub tabletu z wewnętrznymi dyskami twardymi SSD i HDD 2,5".
- Idealny do mobilnego użytkowania wewnętrznego dysku twardego SSD/HDD podłączonego do zewnętrznego portu USB
- Odpowiedni i przetestowany dla interfejsów SATA (Serial-ATA) z SATA III (3.0), SATA II (2.0) i SATA I (1.0)
- Plug & Play, nie wymaga ręcznej instalacji oprogramowania/sterowników
- Do instalacji dysków twardych o maksymalnej wysokości 9,50 mm
- Kompatybilny z Thunderbolt 3/4/5 (symbol błyskawicy)
- Zasilanie przez USB
- 2 w 1: wtyczka USB-A + adapter USB-C
Zawartość opakowania
- 1 obudowa dysku twardego USB
- 1 kabel USB
- 1 adapter USB
- 1 śruba
- 1 instrukcja obsługi
Wymagania systemowe
- System operacyjny: Windows 11/10 Mac OS 11 lub nowszy
Wskazówki dla użytkownika
Aby użyć adaptera, należy podłączyć go do wtyczki USB-A.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję