Osłona kamery Lens Protect do iPhone 13 Pro/13 Pro Max trzy soczewki
00222761
Koniec z problemami z pęknięciami, zarysowaniami czy uszkodzeniami: dzięki ochronie obiektywu „Lens Protect” soczewki aparatu w Twoim iPhonie wytrzymają przyszłe uderzenia i upadki, mając u boku niezawodnego, solidnego i wiernego strażnika – dzięki temu Twoje zdjęcia i filmy pozostaną najwyższej jakości.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Pasuje do każdego etui
Do każdego etui: dzięki specjalnej konstrukcji pasuje do wszystkich torebek, etui i obudów na telefon
Ochrona przed zarysowaniem i upadkiem dzięki twardości 9H
Wytrzymała osłona aparatu fotograficznego: dzięki twardości 9H uderzenia, zadrapania i wstrząsy nie uszkodzą tego trwałego i wytrzymałego szkła ochronnego
Optymalna jakość obrazu
Brak pogorszenia jakości zdjęć: osłona aparatu fotograficznego zapewnia ochronę wystających soczewek aparatu bez pogarszania jakości zdjęć, dzięki czemu można beztrosko wykonywać dobre fotografie i nagrania wideo
Subtelna osłona aparatu
Nie rzuca się w oczy: przezroczysta osłona aparatu z dopasowanymi pojedynczymi soczewkami zapewnia solidną, a zarazem subtelną ochronę
Proste i szybkie nakładanie
Trzy proste kroki do zabezpieczenia aparatu: wyczyścić obiektywy, założyć ramkę montażową, zamocować osłonę i gotowe
Ze szkła hartowanego
Bardzo trwała i wytrzymała osłona aparatu fotograficznego ze szkła hartowanego: dokładnie dopasowana i mocna ochrona soczewek aparatu – zapobiega rozpryśnięciu się, pęknięciu i porysowaniu szkieł aparatu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Kompatybilna marka | Apple |
| Odpowiedni model smartfona | Apple iPhone 13 Pro Max Apple iPhone 13 Pro |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Tempered glass |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Transparent |
| Kolor | Przezroczystość |
| Kolor | Transparent |
| Kompatybilny model | Apple iPhone 13 Pro/13 Pro Max |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Ilość jednostek | 3 |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 6.9 g |
| Długość | 1.72 cm |
| Szerokość | 0.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Dedykowany do urządzenia |
Wiecej informacji o produkcie
- Individual lenses that are barely visible - how to make protecting the mobile phone camera easy: optimal protection of the sensitive smartphone camera lenses against scratches and knocks – absorbs external impacts and reliably protects the camera of the Apple iPhone 13 Pro / 13 Pro Max
- Cost-efficient; increases the life of the camera and avoids high costs for repairing and replacing the mobile phone camera glass
Zawartość opakowania
- 3 "Lens Protect" individual camera protection lenses
- 1 mounting tool
- 1 microfibre cloth
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
