Okładki ochronne na płyty winylowe zewnętrzne przezroczyste 10 szt.
00181430
Znalazłeś epicką płytę Rolling Stones na pchlim targu? Niestety, okładka nie wygląda najlepiej, a w najgorszym wypadku wcale jej nie ma. Kup jednak winyl, a do tego zewnętrzne koszulki od Hama, dzięki którym płyta będzie chroniona nawet bez oryginalnej okładki.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Dla nośnika | LP |
| Przystosowany dla | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polypropylene (PP) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Transparent |
| Kolor | Transparent |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 32.7 cm |
| Głębokość | 0.07 cm |
| Wysokość | 32.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Okladka ochronna |
Wiecej informacji o produkcie
- idealne do delikatnej archiwizacji, chronią przed kurzem i zadrapaniami oraz obudowę przed zużyciem
- przezroczyste kieszenie ochronne wykonane z wysokiej jakości stabilnego polipropylenu dla wyraźnego widoku okładki
- do przechowywania płyt długogrających z oryginalną okładką
Zawartość opakowania
- 10 kieszeni zewnętrznych na płyty długogrające
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję

