Okładki wewnętrzne na płyty winylowe 10 szt.
00181431
Znalazłeś na pchlim targu epickiego winyla Rolling Stones? Niestety opakowanie jest uszkodzone, a może nawet nie istnieje. Tak czy inaczej kup płytę oraz koszulki Hama, w których będziesz mógł bezpiecznie przechowywać swoje płyty.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Dla nośnika | LP |
| Przystosowany dla | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Paper (50+18 g/m²) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 30.3 cm |
| Głębokość | 0.3 cm |
| Wysokość | 30.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Okladka ochronna |
Wiecej informacji o produkcie
- idealne do bezpiecznego przechowywania
- Koszulki do bezpiecznego przechowywania płyt winylowych
- Białe kieszenie ochronne z przezroczystym okienkiem
- Dziurkowanie z obu stron
Zawartość opakowania
- 10 kieszeni wewnętrznych na płyty długogrające
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję

