Okulary do czytania składane bezramkowe metal gun +2,5 dpt
00096286
Foldable reading aid with travel case for your handbag, backpack, etc.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Płeć | Unisex |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał oprawki | Metal |
| Materiał (płyty) | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor ramki | Gun |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 12.2 cm |
| Waga oprawek | 13.1 cm |
| Wysokość szkieł | 2.6 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Reading Aid |
| Dioptrie | +2,5 |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Standard ISO | EN ISO 14139:2010 |
Wiecej informacji o produkcie
- Foldable reading aid with travel case for your handbag, backpack, etc.
- Ultra-compact design, ideal for on the move
- Can be stowed anywhere to save space
- High-quality and timeless thanks to frameless metal design
- Lightweight plastic lenses for a comfortable fit
- Ideal as a second or replacement reading aid
Zawartość opakowania
- 1 foldable reading aid
- 1 travel case
Wskazówki dla użytkownika
Only suitable for near vision and reading.
A regular eye examination by a qualified expert is the only way to ensure optimal vision and check the health of your eyes.
Not suitable for long-term use. Do not use when driving vehicles.
Not suitable for viewing at a distance. Do not use as an eye protection device.
Instructions:
store in a case and do not expose to extreme heat without protection.
Clean with mild soapy water. Dry with a soft, lint-free cloth.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję