Opaski kablowe 4,8 x 200 mm czarne 50 szt.
00221000
Idealne do trwałego mocowania i wiązania kabli, przewodów, rur lub węży w domu, ogrodzie oraz w miejscach wypoczynku
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Do celów rekreacyjnych, ogrodu i domu
Materiał odporny na alkohole, oleje, tłuszcze, wodę, farby, lakiery, paliwa samochodowe itp.
Trwałe połączenie
Samozaciskowe opaski zaciskowe jednorazowego użytku do trwałego wiązania lub mocowania
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Liczba jednostek | 50 Pc |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 20 cm |
| Maks. średnica bindowania | 5 cm |
| Szerokość | 0.48 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Opaska do kabli |
| Skala temperatury | -40° do 85° C |
Wiecej informacji o produkcie
- Idealne do trwałego mocowania i wiązania kabli, przewodów, rur lub węży w domu, ogrodzie oraz w miejscach wypoczynku
- Zbieranie i zabezpieczanie kabli lub innych przedmiotów w domu, podczas biwakowania czy w warsztacie: wystarczy przeciągnąć wąski koniec paska przez sprzączkę i zaciągnąć do odpowiedniego rozmiaru wiązki
- Odporność na promienie UV, co sprawia, że jest również odpowiedni do użytku na zewnątrz
- W razie potrzeby można połączyć dwa opaski zaciskowe, aby utworzyć jedną długą, co pozwala na zabezpieczenie większych wiązek
Zawartość opakowania
- 50 cable tie
Wskazówki dla użytkownika
- To be able to remove cables from the bundle later, it is best not to pull the cable tie completely tight
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję