Opaski kablowe z polem opisowym 98 mm naturalne 25 sztuk
00221003
Ideal for permanently securing, bundling and labelling cables, wires, pipes or hoses in home, garden and leisure settings
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Do celów rekreacyjnych, ogrodu i domu
Materiał odporny na alkohole, oleje, tłuszcze, wodę, farby, lakiery, paliwa samochodowe itp.
Trwałe połączenie
Samozaciskowe opaski zaciskowe jednorazowego użytku do trwałego wiązania lub mocowania
Opisywanie i znakowanie
Porządek w plątaninie kabli: miejsce na opis dla lepszej przejrzystości kabli
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Naturalny |
| Kolor | Beżowy |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Liczba jednostek | 25 Pc |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 10 cm |
| Maks. średnica bindowania | 2.5 cm |
| Szerokość | 2.4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Opaska do kabli |
| Skala temperatury | -40° do 85° C |
Wiecej informacji o produkcie
- Ideal for permanently securing, bundling and labelling cables, wires, pipes or hoses in home, garden and leisure settings
- Bundle and secure cables or other objects at home, when camping or in the workshop: simply pull the narrow end of the strap through the buckle and pull it together to the individual bundle size
- The label field on the cable tie can be written on either with hot foil stamping or waterproof markers
- This allows the function or origin of the cable to be stored clearly and permanently
- Size of the label field: 12 x 24 mm
- UV-resistant, therefore also suitable for outdoor use
Zawartość opakowania
- 25 cable ties
Wskazówki dla użytkownika
- To be able to remove cables from the bundle later, it is best not to pull the cable tie completely tight.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję