Opaski rzepowe wielokrotnego użytku 12 x 145 mm kolorowe 12 sztuk
00221005
Ideal for temporarily or permanently organising and bundling cables, wires, pipes or hoses in the home and office
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wielokrotnego użytku
Połączenie można dowolnie rozłączać i ponownie zamykać
Kolory dla większej przejrzystości
Idealny do barwnego sortowania np. kabli zasilających, audio lub wideo.
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Nylon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Niebieski Czerwony |
| Kolor | Czarny Niebieski Czerwony |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Liczba jednostek | 12 Pc |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 14.5 cm |
| Maks. średnica bindowania | 3.5 cm |
| Szerokość | 1.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Calbe & Hook and Loop Ties |
Wiecej informacji o produkcie
- Ideal for temporarily or permanently organising and bundling cables, wires, pipes or hoses in the home and office
- Bundle and secure cables quickly and easily: adjust the bundle width individually using the hook-and-loop fastener
- Soft and flexible material structure: protects the connected surfaces from damages and therefore is especially suited for sensitive materials as such as fibre-optic cables
- Resistant to alcohol, oils, grease and water
- Washable at temperatures up to 40 °C
Zawartość opakowania
- 4 red hook and loop cable ties
- 4 blue hook and loop cable ties
- 4 black hook and loop cable ties
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję