Opaski rzepowe wielokrotnego użytku 16 x 215 mm kolorowe 5 sztuk
00221004
Ideal for temporarily or permanently organising and bundling cables, wires, pipes or hoses in the home and office
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wielokrotnego użytku
Połączenie można dowolnie rozłączać i ponownie zamykać
Kolory dla większej przejrzystości
Idealny do barwnego sortowania np. kabli zasilających, audio lub wideo.
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Nylon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Niebieski Zielony Czerwony Zólty |
| Kolor | Czarny Niebieski Zielony Czerwony Zólty |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Liczba jednostek | 5 Pc |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 21.5 cm |
| Maks. średnica bindowania | 6 cm |
| Szerokość | 1.6 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Calbe & Hook and Loop Ties |
| Skala temperatury | -40° do 85° C |
Wiecej informacji o produkcie
- Ideal for temporarily or permanently organising and bundling cables, wires, pipes or hoses in the home and office
- Bundle and secure cables quickly and easily: adjust the bundle width individually using the hook-and-loop fastener
- Soft and flexible material structure: protects the connected surfaces from damages and therefore is especially suited for sensitive materials such as fibre-optic cables
- Resistant to alcohol, oils, grease and water
- Washable at temperatures up to 40 °C
Zawartość opakowania
- 1 red hook and loop strip
- 1 blue hook and loop strip
- 1 yellow hook and loop strip
- 1 green hook and loop strip
- 1 black hook and loop strip
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję