Organizer bagażnika na tylną ściankę czarno-szary
00121344
Organiser for storing various accessories in the car
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Bagażnik |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 86 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba przedziałów | 6 |
Wiecej informacji o produkcie
- Organiser for storing various accessories in the car
- With length-adjustable straps for easy attachment to the headrests on the back seat
- Separate storage compartments ensure fast access
- 3 compartments for various utensils, such as toys, bottles and lunch boxes
- 2 mesh compartments for various utensils, such as sunglasses, mobile phone, accident camera, torch, etc.
- 1 large, open compartment for an atlas, maps, newspapers, warning vests, etc.
- Also ideal for long car journeys with children because toys, drinks or snacks are easy to reach
- With handy hook and loop tape on the back
Zawartość opakowania
- 1 car boot organiser
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję