Organizer kabli spiralny na kable elastyczny 7,5–30 mm 2,5 m czarny
00220994
Wprowadza porządek w widocznych okablowaniach poprzez wiązanie, idealne na przykład do kabli zasilających telewizor i zarządzania kablami IT
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczne zarządzanie kablami
Do zakrywania i łączenia wielu kabli w jednej rurze: aby w domu lub w biurze był porządek
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Liczba jednostek | 1 Pc |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 250 cm |
| Maks. średnica bindowania | 30 mm |
| Min. średnica | 7.5 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Wąż spiralny |
Wiecej informacji o produkcie
- Wprowadza porządek w widocznych okablowaniach poprzez wiązanie, idealne na przykład do kabli zasilających telewizor i zarządzania kablami IT
- Wiązanie kabli o elastycznej szerokości od 7,5 do 30 mm: idealne do układania kabli na małych promieniach i ostrych kątach, np. dla telewizora, komputera, biurka, majsterkowania
- Elastyczne i izolujące wiązanie kabli: spirala kablowa układa kable w estetyczny pęk i redukuje ryzyko potknięcia spowodowane przez luźne kable
- Szybkie i łatwe porządkowanie kabli: kable są zabezpieczane za pomocą spiralnego kanału
- Ochrona kabli dla kotów i psów: zwierzęta domowe są chronione przed gryzieniem izolowanych kabli
- Łatwo można stworzyć boczne wyjście dla jednego kabla w połowie długości, bez konieczności wycinania otworów
- Kanał ochronny dla kabli można dowolnie skrócić nożyczkami
- Wysoka siła naciągowa, nie wymaga dodatkowych narzędzi do wiązania
Zawartość opakowania
- 1 cable conduit
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję