Organizer samochodowy na oparcie siedzenia czarno-szary
00121343
Organiser ideal for tidily storing various utensils on the back seat of the car
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Siedzenie tylne |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 29.5 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Wysokość | 23.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba przedziałów | 4 |
Wiecej informacji o produkcie
- Organiser ideal for tidily storing various utensils on the back seat of the car
- Can be folded flat when not in use
- No tedious rolling around of objects during the journey
- Divided into two compartments
- 1 mesh pocket on the outside at the front and 1 zip-up compartment on the inside at the back
- 2 carrying handles for easy transport
Zawartość opakowania
- 1 car back seat organiser
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję