Organizer samochodowy uniwersalny duży czarny
00083963
Jak to często bywa: idziesz na zakupy po pracy i nie masz torby do przenoszenia zakupów. Po złożeniu ten organizer można zostawić w samochodzie, a po rozłożeniu jest niesamowicie pojemny, co czyni go idealnym, jeśli chcesz zrobić zakupy na kilka dni.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Bagażnik |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 38.5 cm |
| Głębokość | 53 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba przedziałów | 9 |
Wiecej informacji o produkcie
- Idealny do przechowywania/transportu zakupów lub różnych akcesoriów w bagażniku
- Jeśli organizator nie jest używany, to można go złożyć
- Zapobiega toczeniu się przedmiotów podczas jazdy
- Podzielone na dwie główne komory, z elastyczna taśma i kieszonkami
- Uchwyty do łatwego transportu
- Materiał: nylon
- Rozmiar: 40,0 x 54,0 x 27,0 cm
- Kolor: czarny
Zawartość opakowania
- 1 universal automotive organiser
- 1 hook and loop tape
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję