Pamięć USB Classic 3.0 256 GB 90 MB/s srebrna
00181055
Removable storage medium with USB-C 3.2 Gen. 1 technology allows data to be written and erased as many times as needed
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny Szczotkowane aluminium |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 256 GB |
| Szybkość transferu (odczyt) | 90 MB/s |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | Classic |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 17 mm |
| Głębokość | 7 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Pojemność pamięci | 256 GB |
Wiecej informacji o produkcie
- Removable storage medium with USB-C 3.2 Gen. 1 technology allows data to be written and erased as many times as needed
- Compact stick with aluminium housing in discreet silver
- With cap
- Ultra-fast removable storage medium
- USB 3.2 Gen 1 Super Speed for even faster reading and writing rates
- Suitable for devices with a USB interface
- With eyelet, e.g. for attachment to a key ring
Zawartość opakowania
- 1 "Classic" USB stick
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7/Vista/XP and MacOS 9.0 or later
Wskazówki dla użytkownika
The operating instructions for the "Classic" USB stick can be found at www.hama.com under article number 00181055.
USB 3.0 is suitable for all end devices with USB interface and is backwards compatible with USB 2.0.
The read rate of 90 MB/s can only be achieved with a USB 3.0 interface. If a USB 2.0 interface is used, the speed will be reduced.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
