Pamięć USB Laeta USB 3.0 256GB 90MB/s brązowa
00124157
Removable storage medium with USB-C 3.2 Gen. 1 technology allows data to be written and erased as many times as needed
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wideo Full HD
Umożliwia bezpośrednie nagrywanie i odtwarzanie filmów w formacie FullHD
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Metal Plastik |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 256 GB |
| Szybkość transferu (odczyt) | 90 MB/s |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Braz |
| Kolor | Braz |
| Seria | Laeta |
| Kolor | Brazowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 18 mm |
| Głębokość | 9 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Pojemność pamięci | 256 GB |
Wiecej informacji o produkcie
- Removable storage medium with USB-C 3.2 Gen. 1 technology allows data to be written and erased as many times as needed
- Compact stick with aluminium housing in discreet bronze
- With cap
- Ultra-fast removable storage medium
- USB 3.2 Super Speed for even faster reading and writing rates
- Suitable for devices with a USB interface
- With eyelet, e.g. for attachment to a key ring
Zawartość opakowania
- 1 "Laeta" USB stick
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7/Vista/XP and MacOS 9.0 or later
Wskazówki dla użytkownika
The operating instructions for the "Laeta" USB stick can be found at www.hama.com under item number 124157.
USB 3.2 Gen 1 is suitable for all devices with a USB interface and is backwards compatible with USB 2.2.
The reading speed of 90 MB/s can only be achieved with a USB 3.2 interface. If a USB 2.0 interface is used, the speed will be reduced.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję