Papier optyczny 5x30 arkuszy
00005956
Używając optycznego papieru i płynnego środka czyszczącego, czyść swój sprzęt optyczny jak profesjonalista. Szybkie ścieranie kurzu i plam szmatką może powodować zarysowania, które mogą poważnie pogorszyć jakość Twoich zdjęć, w zależności od miejsca na aparacie. Czyszczenie bez zarysowań w mgnieniu oka!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Brak smug
Wykonane bez silikonu, co zapobiega tworzeniu się zacieków
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Typ | Foto |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Paper (50+18 g/m²) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Beżowy Creme-Natur |
| Kolor | Beżowy |
| Kolor | Beżowy Biały |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Liczba jednostek | 30 Pc |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 6 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Optyka |
| Można prać | Nie |
| Jakość | Classic Line |
Wiecej informacji o produkcie
- Silicon-free special cleaning paper for the lint-free cleaning of optical surfaces
- Optimised for wet cleaning with special cleaning fluid
Zawartość opakowania
- 5 books of 30 pages
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję