Pasek Fantastic Feel do Apple Watch 44/45/46/49 mm nude
00215634
Podpowiedź jest w nazwie: fantastyczny komfort noszenia i pewne trzymanie Twojego Apple Watch. Dzięki paskowi na nadgarstek w subtelnym, naturalnym kolorze, zawsze jesteś na bieżąco z modą.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
20% z materiałów pochodzących z recyklingu
Wyprodukowano w sposób ekologiczny i oszczędzający zasoby z materiałów pochodzących w 20% z recyklingu – to dobrze dla Ciebie i środowiska
Odporność na pot i wodę
Idealnie nadaje się do uprawiania sportu i na co dzień: odporny na pot i wodę pasek sportowy o fajnym, silikonowym wyglądzie do użytku np. w biznesie, podczas joggingu, pływania lub rekreacji
Przyjemność w dotyku
Szlachetność i przyjemność w dotyku: pasek do zegarka ma jedwabiście gumowe wykończenie, które dobrze wygląda i jest przyjemne w dotyku
Nieprzywierająca powierzchnia
Nieklejąca powierzchnia: specjalna gumowa powierzchnia zapobiega osadzaniu się okruchów na pasku
Easy-Change
Bardzo łatwa wymiana paska: szybka wymiana za pomocą prostego mechanizmu przesuwnego – dzięki temu w każdej chwili można szybko dopasować wymienną bransoletkę do swojego stroju
Bezpieczne mocowanie
Nacisnąć raz, aby pewnie zamocować: przycisk ze stali nierdzewnej utrzymuje bransoletkę wygodnie i pewnie na nadgarstku – zarówno w życiu codziennym, jak i w drodze i podczas uprawiania sportu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartwatch |
| Płeć | Unisex |
| Kompatybilny z | Apple Watch 44mm Apple Watch 45mm Apple Watch 49mm Apple Watch 46mm |
| Kompatybilna marka | Apple |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | brak motywu |
| Odcień koloru | Nude |
| Kolor | Nago |
| Kolor | Różowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość paska | 2.2 cm |
| Długość paska maks. | 18 cm |
| Długość paska min. | 13 cm |
| Clasp width | 3.4 cm |
| Clasp height | 0.3 cm |
| Wysokość | 0.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ zamknięcia | Przycisk |
Wiecej informacji o produkcie
- Sportowy, elegancki wygląd: wymienny pasek do Apple Watch 42 mm, 44 mm, 45 mm i 49 mm o stylowej i przyjemnej w dotyku powierzchni
- Elastyczny wymienny pasek na nadgarstek, pasujący np. do Apple Watch 9 (45 mm), Ultra 2 (49 mm), Ultra (49 mm), 8 (45 mm), SE (44 mm), 7 (45 mm), 6 (44 mm), 5 (44 mm), 4 (44 mm), 3 (42 mm), 2 (42 mm), 1 (42 mm)
- Jeden rozmiar: pasuje na większość nadgarstków
- Srebrne, owalne zapięcie na przycisk
- Trwały i wytrzymały
Zawartość opakowania
- 1 "Fantastic Feel" wrist strap
- 1 instructions for use incl. note for consumers
Wskazówki dla użytkownika
Skin sensitivity:
Occasionally, skin reactions can occur with certain materials. The triggers for these may include allergies, environmental factors or other irritants such as soap or sweat.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
