Pasta termoprzewodząca Arctic MX-2 wysokowydajna
00200758
Pasty przewodzące ciepło wyrównują nierówności powierzchni powstałe w procesie produkcji, poprawiając na przykład przepływ ciepła między procesorem a elementem chłodzącym.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Linia produktowa | Essential Line |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Zawartość | 4 g |
| Bazowa jednostka ceny | 1 kg |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Gęstość | 3.96 g/cm³ |
| Skala temperatury | 50°C do 170°C |
| Lepkość | 850 p |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- Pasty przewodzące ciepło wyrównują nierówności powierzchni powstałe w procesie produkcji, poprawiając na przykład przepływ ciepła między procesorem a elementem chłodzącym.
- Pasta przewodząca ciepło, wykonana z mikrocząstek węgla, gwarantuje wyjątkowo wysoką przewodność cieplną
- Pasta nie zawiera metali i nie przewodzi prądu elektrycznego, chroniąc przed korozją i zwarciami
- Wyjątkowo trwała, działa przez kilka lat bez wysychania i rozpraszania się
- Poręczne opakowanie w postaci strzykawki wielokrotnego użytku
- Zawartość: - 4 g (wystarcza na około 20 zastosowań)
- Lepkość: 850 Poise
- Gęstość: 3,96 g/cm³
Zawartość opakowania
- 1 pasta termoprzewodząca ARCTIC MX-2 o wysokiej wydajności
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
