Pendrive C-Laeta USB-C 3.1/3.0 128 GB 40 MB/s
00213109
Ten pendrive ma złącze USB-C i nie ma „prawej strony do góry”, czyli nie trzeba się zastanawiać, jak go poprawnie podłączyć. Ponieważ można go też używać jako złącza USB-A, jest to idealny wybór dla urządzeń, które jeszcze nie mają portu USB-C. Genialne!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wideo Full HD
Umożliwia bezpośrednie nagrywanie i odtwarzanie filmów w formacie FullHD
Metalowa obudowa
Wytrzymała obudowa metalowa wysokiej jakości
Wtyczka USB-C: może być używana obustronnie
Bez uciążliwych prób podłączenia: wtyki USB-C można podłączać dowolnie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Metal Plastik |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 128 GB |
| Szybkość transferu (odczyt) | 40 MB/s |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | C-Laeta |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 18 mm |
| Głębokość | 8.5 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Pojemność pamięci | 128 GB |
Wiecej informacji o produkcie
- Removable storage medium with USB-C 3.2 Gen 1 connection allows data to be written and erased as many times as needed
- Compact stick with aluminium housing in fine silver
- With cover cap for both connections
- Suitable for devices with a USB-C connection and USB interface
- Ultra-fast removable storage medium
- Universally applicable thanks to the USB-A and USB-C plug combination
Zawartość opakowania
- 1 "C-Laeta" USB stick
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7/Vista/XP and MacOS 9.x or later
Wskazówki dla użytkownika
The operating instructions for the "C-Laeta" USB stick can be found at www.hama.com under item number 00213108.
Never use both sockets simultaneously.
USB 3.1 Generation 1
- SuperSpeed data transfer rates of up to 5 Gbit/s
- Up to 10x faster than HiSpeed USB 2.0 (480 Mbit/s)
- Backwards compatible with HiSpeed USB 2.0
The read speed of 40 MB/s can only be achieved with a USB 3.0/3.1 (Gen. 1) interface or USB-C 3.0 interface.
If a USB 2.0 interface is used, the speed will be reduced.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
