Pendrive C-Rotate Pro USB-C 3.1/3.0 32GB 70MB/s srebrny
00182489
Removable storage medium with USB-C 3.0 connection and USB 3.0/USB 3.2 Gen 1 connection can be written and erased as many times as needed
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wideo Full HD
Umożliwia bezpośrednie nagrywanie i odtwarzanie filmów w formacie FullHD
Metalowa obudowa
Wytrzymała obudowa metalowa wysokiej jakości
Wtyczka USB-C: może być używana obustronnie
Bez uciążliwych prób podłączenia: wtyki USB-C można podłączać dowolnie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Szybkość transferu (odczyt) | 70 MB/s |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | C-Rotate Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 14 mm |
| Głębokość | 8.9 mm |
| Wysokość | 62.2 mm |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Dodatkowa funkcja | OTG |
Wiecej informacji o produkcie
- Removable storage medium with USB-C 3.0 connection and USB 3.0/USB 3.2 Gen 1 connection can be written and erased as many times as needed
- With rotating mechanism
- Compact stick with metal housing in fine silver
- Suitable for devices with a USB-C connection and USB interface
- Ultra-fast removable storage medium
- Universally applicable thanks to the USB Type-A plug and USB-C plug combination
Zawartość opakowania
- 1 "C-Rotate Pro" USB stick
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 10/8/7 and MacOS 9.x or later
Wskazówki dla użytkownika
Nigdy nie używaj obu gniazd jednocześnie.
USB 3.1 Generation 1
- Superszybki transfer danych z prędkością do 5 Gbit/s
- Do 10x szybszy niż HiSpeed USB 2.0 (480 Mbit/s)
- Kompatybilność wsteczna z HiSpeed USB 2.0
Prędkość odczytu 100 MB/s można osiągnąć tylko przy użyciu interfejsu USB 3.0/3.1 (Gen. 1) lub interfejsu USB-C 3.0.
W przypadku użycia interfejsu USB 2.0 prędkość zostanie zmniejszona.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
