Pendrive Fancy USB 2.0 128 GB 15 MB/s czarno-srebrny
00108074
Removable storage medium that allows data to be written and erased as many times as is required, ideal for capacity expansion
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Szczotkowane aluminium |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 128 GB |
| Szybkość transferu (odczyt) | 15 MB/s |
| Szybkość transferu (zapis) | 15 MB/s |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny Czarny |
| Kolor | Srebrno-czarny |
| Seria | Fancy |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 66 mm |
| Głębokość | 8 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Pojemność pamięci | 128 GB |
Wiecej informacji o produkcie
- Removable storage medium that allows data to be written and erased as many times as is required, ideal for capacity expansion
- USB stick made of brushed aluminium
- With a cap
- Suitable for terminal devices with a USB interface
- With an eye for attaching the pen e.g. to a keyring
Zawartość opakowania
- 1 "Fancy" USB flash drive
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7/Vista/XP and MacOS 9.x or higher
Wskazówki dla użytkownika
You will find the operating instructions for the "Fancy" USB flash drive at www.hama.com under item number 00104308.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
