Pendrive Fancy USB 2.0 64 GB 15 MB/s czarno-srebrny
00108062
Removable storage medium that allows data to be written and erased as many times as is required, ideal for capacity expansion
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Szczotkowane aluminium |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 64 GB |
| Szybkość transferu (odczyt) | 15 MB/s |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny Czarny |
| Kolor | Srebrno-czarny |
| Seria | Fancy |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 66 mm |
| Głębokość | 8 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Pojemność pamięci | 64 GB |
Wiecej informacji o produkcie
- Wymienny nośnik danych, który pozwala na zapisanie i usuwane danych tyle razy, ile jest to konieczne
- Pamięć USB wykonana ze szczotkowanego aluminium
- Z zatyczką
- Nadaje się do urządzeń końcowych z interfejsem USB
- Z możliwością mocowania jako breloczek np. do kluczy
Zawartość opakowania
- 1 "Fancy" USB flash drive
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7/Vista/XP and MacOS 9.x or higher
Wskazówki dla użytkownika
You will find the operating instructions for the "Fancy" USB flash drive at www.hama.com under item number 00104308.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
