Pendrive Rotate Pro USB 3.0 512GB 100MB/s srebrny
00182488
Removable storage medium with USB-C 3.2 Gen. 1 technology allows data to be written and erased as many times as needed
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 512 GB |
| Szybkość transferu (odczyt) | 100 MB/s |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | Rotate Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 17 mm |
| Głębokość | 9.3 mm |
| Wysokość | 53.17 mm |
| Pojemność pamięci | 512 GB |
Wiecej informacji o produkcie
- Removable storage medium with USB-C 3.2 Gen. 1 technology allows data to be written and erased as many times as needed
- With rotating mechanism
- Ultra-fast removable storage medium
- USB 3.2 Gen 1 Super Speed for even faster reading and writing rates
- Suitable for devices with a USB interface
- With eyelet, e.g. for attachment to a key ring
Zawartość opakowania
- 1 "Rotate Pro" USB stick
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 10/8/7 and MacOS 9.0 or later
Wskazówki dla użytkownika
The operating instructions for the "Rotate Pro" USB stick can be found at www.hama.com under article number 00182487.
USB 3.0 is suitable for all end devices with USB interface and is backwards compatible with USB 2.0.
The read rate of 100MB/s can only be achieved with a USB 3.0 interface. If a USB 2.0 interface is used, the speed will be reduced.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
