Pendrive Rotate USB 3.2 Gen 1 64GB 70MB/s niebieskozielony
00182464
Removable storage medium with USB-C 3.2 Gen. 1 technology allows data to be written and erased as many times as needed
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny Metal |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 64 GB |
| Szybkość transferu (odczyt) | 70 MB/s |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Petrol blue |
| Kolor | Petrol |
| Seria | Rotate |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 66 mm |
| Głębokość | 8 mm |
| Wysokość | 18 mm |
| Pojemność pamięci | 64 GB |
Wiecej informacji o produkcie
- Wyjmowany nośnik danych z technologią USB 3.2 Gen 1 pozwala na zapis i usuwanie danych tyle razy, ile jest potrzebne.
- Z obrotowym mechanizmem zabezpieczającym styki
- Ultraszybki wymienny nośnik danych
- USB 3.2 Gen 1 Super Speed dla jeszcze szybszego odczytu i zapisu
- Odpowiedni dla urządzeń z interfejsem USB
- Z zaczepem, np. do mocowania na breloczku do kluczy
Zawartość opakowania
- 1 "Rotate" USB stick
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7/Vista/XP and MacOS 9.0 or later
Wskazówki dla użytkownika
The operating instructions for the "Rotate" USB stick can be found at www.hama.com under article number 00182466.
USB 3.0 is suitable for all end devices with USB interface and is backwards compatible with USB 2.0.
The read rate of 90 MB/s can only be achieved with a USB 3.0 interface. If a USB 2.0 interface is used, the speed will be reduced.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
