Pendrive Uni-C Rotate Pro USB-C 3.1 32GB 70MB/s srebrny
00182494
Removable storage medium with USB 3.2 Gen 1 technology allows data to be written and erased as many times as needed
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Metalowa obudowa
Wytrzymała obudowa metalowa wysokiej jakości
Wtyczka USB-C: może być używana obustronnie
Bez uciążliwych prób podłączenia: wtyki USB-C można podłączać dowolnie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Szybkość transferu (odczyt) | 70 MB/s |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | Uni-C Rotate Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 17 mm |
| Głębokość | 9.3 mm |
| Wysokość | 53 mm |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Dodatkowa funkcja | OTG |
Wiecej informacji o produkcie
- Removable storage medium with USB 3.2 Gen 1 technology allows data to be written and erased as many times as needed
- With rotating mechanism
- High-speed flash drive with USB-C 3.2 Gen. 1 connection
- Suitable for computers, smartphones and tablets with a USB-C connection
- With eyelet, e.g. for attachment to a key ring
Zawartość opakowania
- 1 "Uni-C Rotate Pro" USB stick
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 10/8/7 and MAC OS 9.x or later
- OTG-compatible smartphones, tablets and other devices with USB-C connection
Wskazówki dla użytkownika
The operating instructions for the "Uni-C Rotate Pro" USB stick can be found at www.hama.com under article number 00182494.
The read rate of 70 MB/s can only be achieved with a USB 3.1 Gen. 1 interface. If a USB 2.0 interface is used, the speed will be reduced.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
