Pendrive USB Fancy 2.0 16GB 10MB/sek. czarno-srebrny
00181081
Removable storage medium allows data to be written and erased as many times as needed
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Szczotkowane aluminium |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Szybkość transferu (odczyt) | 10 MB/s |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny Czarny |
| Kolor | Srebrno-czarny |
| Seria | Fancy |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 68 mm |
| Głębokość | 8 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
Wiecej informacji o produkcie
- Removable storage medium allows data to be written and erased as many times as needed
- Stick made of brushed aluminium
- With cap
- Suitable for devices with a USB interface
- With eyelet, e.g. for fastening to a key ring
Zawartość opakowania
- 1 "Fancy" USB flash drive
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 10/8/7/Vista/XP and MacOS 9.x or later
Wskazówki dla użytkownika
The instructions for use for the "Fancy" USB flash drive can be found at www.hama.com under article number 00181082.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
