Pendrive USB Laeta Twin 3.0 256GB 40MB/sek. czarny
00181071
Twój smartfon może zabraknąć miejsca na dane? Pendrive Hama „Laeta Twin” to idealne, przenośne rozwiązanie do łatwego przechowywania danych. Przesyłanie plików tam i z powrotem ze smartfona jest teraz bardzo proste dzięki interfejsowi micro USB.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wideo Full HD
Umożliwia bezpośrednie nagrywanie i odtwarzanie filmów w formacie FullHD
Ze złączem microUSB
Z łączem microUSB do podłączania smartfonów i tabletów
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Metal Plastik Szczotkowane aluminium |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 256 GB |
| Szybkość transferu (odczyt) | 40 MB/s |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Laeta Twin |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 18 mm |
| Głębokość | 8.5 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Pojemność pamięci | 256 GB |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Dodatkowa funkcja | OTG |
Wiecej informacji o produkcie
- Removable storage medium with micro-USB 2.0 connection and USB 3.2 Gen 1 connection for unlimited writing and deleting
- Compact stick with aluminium housing in fine black
- Ultra-fast removable storage medium
- USB 3.2 Gen 1 Super Speed for even faster reading and writing data
- With cover cap for both connections
- Suitable for devices with a USB 3.2 Gen 1 interface and micro-USB 2.0 connection
Zawartość opakowania
- 1 "Laeta Twin" USB stick
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7/Vista/XP and MacOS 9.x or later
- Host/OTG-enabled smartphones and tablets with Android operating system from Android 4.0 and micro-USB interface
Wskazówki dla użytkownika
The operating instructions for the "Laeta Twin" USB stick can be found at www.hama.com under item number 00181071.
Never use both sockets simultaneously.
Keep the exFAT format for proper use.
Place check the product information from the manufacturer in question to determine whether your device is OTG capable.
USB 3.2 Gen 1 is suitable for all devices with USB interface and is backwards compatible with USB 2.0.
The reading speed of 40 MB/s can only be achieved with a USB 3.2 Gen. 1 interface. If a USB 2.0 interface is used, the speed will be reduced.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję