Pilot uniwersalny do klimatyzatorów IR z uchwytem ściennym biały
00221040
Universal infra-red remote control for the handy and convenient control of free-standing air-conditioning units and fixed-installation air-conditioning systems, ideal as an additional remote control or replacement for faulty or lost original remote controls
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Funkcja timera
Klimatyzacja ściśle kontrolowana: wbudowany timer automatycznie wyłącza urządzenie po upływie ustawionego czasu, zapobiegając niepotrzebnemu zużyciu energii
Wstępnie zaprogramowany
Wstępnie zaprogramowany pilot zamienny do urządzeń wszystkich popularnych marek (m.in. Daikin, Mitsubishi, Panasonic, LG, Samsung i wielu innych)
Baterie dołączone w komplecie
Wystarczy włożyć: Baterie pasujące do pilota TV wchodzą w zakres dostawy, dzięki czemu można go od razu uruchomić
Podświetlany wyświetlacz
Wyświetlacz LCD z podświetleniem ułatwia obsługę po ciemku
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Klimatyzacja |
| Pasuje do | Universal |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | brak specyfikacji |
| Zasięg | 5 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga bez akumulatora/ baterii | 76 g |
| Długość | 18.2 cm |
| Szerokość | 4.6 cm |
| Głębokość | 1.6 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Zastępowanie | 1 |
| Liczba klawiszy | 16 |
Wiecej informacji o produkcie
- Universal infra-red remote control for the handy and convenient control of free-standing air-conditioning units and fixed-installation air-conditioning systems, ideal as an additional remote control or replacement for faulty or lost original remote controls
- Suitable for fixed-installation systems and stand-alone units
- Includes child safety
- Code memory during battery change
- Incl. integrated LED torch
- Incl. holder for wall mounting
LCD to indicate various information:
- Operating mode
- Set temperature (°C or °F)
- Fan speed
- Air flow direction
- Timer setting
- Time
4 different code setting options:
- Brand search
- Automatic code search
- Manual code search
- Direct code entry
Remote control compatible with air-conditioning units from numerous manufacturers, e.g.:
- Daewoo
- Daikin
- De'Longhi
- Hisense
- Hitachi
- LG
- Midea
- Mitsubishi
- Panasonic
- Samsung
- Sanyo
- Sharp
- and other brands
Zawartość opakowania
- 1 universal remote control
- 2 AAA Micro batteries
- 1 remote control holder incl. 2 screws for wall mounting
- 1 instructions for use with list of codes
Wymagania systemowe
- It must be possible for the existing air-conditioning system or unit to be controlled via infra-red
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję

