Pilot uniwersalny do telewizorów Panasonic IR podświetlane przyciski
00221064
Universal infra-red replacement remote control for Panasonic TVs with the functions of the original remote control
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Funkcja uczenia się
Pilot z funkcją uczenia się: dzięki trybowi uczenia się istnieje możliwość łatwego przeniesienia funkcji oryginalnego pilota na uniwersalnego pilota zdalnego sterowania - dzięki temu nie zniknie nic, co jest dla Ciebie ważne
Szybki dostęp dzięki inteligentnemu sterowaniu
Inteligentne przyciski dla szybkiego dostępu: 1 przycisk streamingowe do wyboru menu aplikacji, aby móc szybciej dotrzeć do usług streamingowych itp
Luminescencyjne przyciski
Przyciski luminescencyjne: klawiatura numeryczna i przyciski główne są luminescencyjne - dzięki temu obsługa nawet w ciemnym pokoju jest dziecinnie prosta, bez konieczności zapalania światła
Tryb uproszczony
Funkcja Easy Mode: istnieje możliwość ograniczenia pełnej funkcjonalności pilota, aby zapobiec przypadkowej zmianie ustawień telewizora, idealny np. do hotelu lub dla seniorów
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | TV |
| Pasuje do | Panasonic |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Recycled Plastic |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | brak specyfikacji |
| Zasięg | 10 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga bez akumulatora/ baterii | 83 g |
| Długość | 21.4 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 2.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Zastępowanie | 1 |
| Liczba klawiszy | 56 |
Wiecej informacji o produkcie
- Universal infra-red replacement remote control for Panasonic TVs with the functions of the original remote control
- Immediately ready for use: replacement remote control with pre-set code for most Panasonic TVs
- Codes adjustable for less common models
- Manufacturer-specific special keys
- Ergonomic main buttons for the easy control of volume and programme selection
- Function memory: permanently saves all functions from the taught buttons on the TV universal remote control while the battery is being changed
- With the wide range of 10 metres, you can control the TV conveniently even in large living rooms
- Function LED indicates whether the remote control is sending a signal
- Energy saving function: the universal remote control switches itself off automatically if a button is pressed for longer than 15 seconds, prolonging the life of the batteries if the remote control gets stuck between sofa cushions, for example, and a button remains constantly pressed
Zawartość opakowania
- 1 replacement remote control for Panasonic
- 2 AAA Micro batteries
- 1 instructions for use with list of codes
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję