Pilot uniwersalny do telewizorów Samsung IR podświetlane przyciski
00221060
Uniwersalny pilot zdalnego sterowania podczerwienią 1:1 do telewizorów Samsung, z funkcjami oryginalnego pilota
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Funkcja uczenia się
Pilot z funkcją uczenia się: dzięki trybowi uczenia się istnieje możliwość łatwego przeniesienia funkcji oryginalnego pilota na uniwersalnego pilota zdalnego sterowania - dzięki temu nie zniknie nic, co jest dla Ciebie ważne
Szybki dostęp dzięki inteligentnemu sterowaniu
Inteligentne przyciski dla szybkiego dostępu: 1 przycisk streamingowe do wyboru menu aplikacji, aby móc szybciej dotrzeć do usług streamingowych itp
Luminescencyjne przyciski
Przyciski luminescencyjne: klawiatura numeryczna i przyciski główne są luminescencyjne - dzięki temu obsługa nawet w ciemnym pokoju jest dziecinnie prosta, bez konieczności zapalania światła
Tryb uproszczony
Funkcja Easy Mode: istnieje możliwość ograniczenia pełnej funkcjonalności pilota, aby zapobiec przypadkowej zmianie ustawień telewizora, idealny np. do hotelu lub dla seniorów
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | TV |
| Pasuje do | dla Samsung |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Recycled Plastic |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | brak specyfikacji |
| Zasięg | 10 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga bez akumulatora/ baterii | 83 g |
| Długość | 21.1 cm |
| Szerokość | 5.1 cm |
| Głębokość | 2.6 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Zastępowanie | 1 |
| Liczba klawiszy | 52 |
Wiecej informacji o produkcie
- Uniwersalny pilot zdalnego sterowania podczerwienią 1:1 do telewizorów Samsung, z funkcjami oryginalnego pilota
- Natychmiast gotowy do użycia: zamienny pilot zdalnego sterowania z preustawionym kodem do większości telewizorów Samsung
- Możliwość dostosowania kodów dla mniej popularnych modeli
- Specjalne klawisze specyficzne dla producenta
- Ergonomiczne główne przyciski ułatwiają kontrolę głośności i wybór programu
- Pamięć funkcji: trwale zapisuje wszystkie funkcje z nauczonych przycisków na uniwersalnym pilocie do TV podczas wymiany baterii
- Zasięg do 10 metrów umożliwia wygodne sterowanie telewizorem nawet w dużych salonach
- Diody LED wskazujące, czy pilot wysyła sygnał
- Funkcja oszczędzania energii: uniwersalny pilot automatycznie wyłącza się, jeśli przycisk jest naciskany dłużej niż 15 sekund, co przedłuża żywotność baterii, na przykład gdy pilot utknie między poduszkami kanapy, a przycisk pozostaje ciągle naciśnięty
- 52 przyciski
Zawartość opakowania
- 1 replacement remote control for Samsung
- 2 AAA Micro batteries
- 1 instructions for use with list of codes
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję