Pilot uniwersalny do telewizorów Sony IR z przyciskami aplikacji
00221066
Universal infra-red replacement remote control for Sony TVs with the functions of the original remote control
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Szybki dostęp dzięki przyciskom przesyłania strumieniowego
Najszybsza droga do ulubionego serialu: przyciski aplikacji zapewniają bezpośredni i szybki dostęp do usług strumieniowych takich dostawców jak Netflix, Amazon Prime Video czy Disney+
Funkcja uczenia się
Pilot z funkcją uczenia się: dzięki trybowi uczenia się istnieje możliwość łatwego przeniesienia funkcji oryginalnego pilota na uniwersalnego pilota zdalnego sterowania - dzięki temu nie zniknie nic, co jest dla Ciebie ważne
Szybki dostęp dzięki inteligentnemu sterowaniu
Inteligentne przyciski dla szybkiego dostępu: 1 przycisk streamingowe do wyboru menu aplikacji, aby móc szybciej dotrzeć do usług streamingowych itp
Tryb uproszczony
Funkcja Easy Mode: istnieje możliwość ograniczenia pełnej funkcjonalności pilota, aby zapobiec przypadkowej zmianie ustawień telewizora, idealny np. do hotelu lub dla seniorów
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | TV |
| Pasuje do | Sony |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Recycled Plastic |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | brak specyfikacji |
| Zasięg | 10 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga bez akumulatora/ baterii | 68 g |
| Długość | 20 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Zastępowanie | 1 |
| Liczba klawiszy | 41 |
Wiecej informacji o produkcie
- Universal infra-red replacement remote control for Sony TVs with the functions of the original remote control
- Natychmiast gotowy do użycia: pilot zamienny z zaprogramowanym kodem do większości telewizorów Sony
- Możliwość dostosowania kodów do mniej popularnych modeli
- Specjalne klawisze specyficzne dla producenta
- Ergonomiczne przyciski główne do łatwego sterowania głośnością i wyborem programów
- 4 przyciski aplikacji umożliwiające bezpośredni dostęp do serwisów Netflix, Amazon Prime Video, YouTube i Disney+
- Pamięć funkcji: trwale zapisuje wszystkie funkcje z zaprogramowanych przycisków na uniwersalnym pilocie telewizora podczas wymiany baterii.
- Dzięki dużemu zasięgowi wynoszącemu 10 metrów można wygodnie sterować telewizorem nawet w dużych salonach
- Dioda LED funkcji wskazuje, czy pilot wysyła sygnał
- Funkcja oszczędzania energii: uniwersalny pilot wyłącza się automatycznie, jeśli przycisk jest wciśnięty dłużej niż 15 sekund, przedłużając żywotność baterii, jeśli pilot utknie na przykład między poduszkami sofy, a przycisk pozostaje stale wciśnięty.
Zawartość opakowania
- 1 zamienny pilot zdalnego sterowania Sony
- 2 baterie AAA/micro (LR03)
- 1 instrukcja obsługi z listą kodów
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję