Pilot uniwersalny TV IR do 4 urządzeń z przyciskami aplikacji
00221053
Sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego uniwersalnego pilota na podczerwień: idealny jako pilot zastępczy do telewizorów, odtwarzaczy DVD, magnetowidów, odtwarzaczy Blu-Ray, amplitunerów itp.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Szybki dostęp dzięki przyciskom przesyłania strumieniowego
Najszybsza droga do ulubionego serialu: przyciski aplikacji zapewniają bezpośredni i szybki dostęp do usług strumieniowych takich dostawców jak Netflix, Amazon Prime Video czy Disney+
Wstępnie zaprogramowany
Wstępnie zaprogramowany pilot do Smart TV: dla ponad 1000 urządzeń (m.in. dla marek Samsung, LG, Philips, Panasonic, Sony, Grundig i wiele więcej)
Sterowanie maksymalnie czterema urządzeniami
Jeden do wszystkich: uniwersalny pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie telewizorem, dekoderem STB (Set Top Box), odbiornikiem satelitarnym oraz soundbarem (maksymalnie cztery urządzenia). Połóż kres chaosowi, jaki wywołują piloty zdalnego sterowania
Funkcja uczenia się
Pilot z funkcją uczenia się: dzięki trybowi uczenia się istnieje możliwość łatwego przeniesienia funkcji oryginalnego pilota na uniwersalnego pilota zdalnego sterowania - dzięki temu żadne, ważne funkcje nie zostaną zgubione
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Baterie dołączone w komplecie
Wystarczy włożyć: Baterie pasujące do pilota TV wchodzą w zakres dostawy, dzięki czemu można go od razu uruchomić
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | TV |
| Pasuje do | Universal |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Recycled Plastic |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | brak specyfikacji |
| Zasięg | 10 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga bez akumulatora/ baterii | 77 g |
| Długość | 20.2 cm |
| Szerokość | 4.7 cm |
| Głębokość | 2.1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Zastępowanie | 4 |
| Liczba klawiszy | 43 |
Wiecej informacji o produkcie
- Sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego uniwersalnego pilota na podczerwień: idealny jako pilot zastępczy do telewizorów, odtwarzaczy DVD, magnetowidów, odtwarzaczy Blu-Ray, amplitunerów itp.
- Makro zasilanie: włączanie lub wyłączanie dwóch urządzeń jednocześnie za pomocą jednego pilota zdalnego sterowania
- Nadrzędna regulacja głośności i nadrzędny wybór kanału: wybór urządzenia sterującego głośnością i kanałem
- Kolorowe przyciski do sterowania menu ekranowym telewizora Smart TV, np. „czerwony przycisk” lub telegazeta
- Każdy przycisk urządzenia można przypisać indywidualnie
- Bezpośrednie wprowadzanie kodów do szybkiego programowania pilota zdalnego sterowania telewizora; lista kodów jest dołączona do zakresu dostawy lub dostępna online na stronie internetowej Hama
- Automatyczne wyszukiwanie kodów dla wygodnego programowania za pomocą funkcji wyszukiwania: W przypadku większości urządzeń AV kody są już wstępnie zaprogramowane; są one przełączane cyklicznie, aż urządzenie zareaguje.
- Pamięć kodów: zapisuje wszystkie kody zaprogramowane na pilocie uniwersalnym TV przez maksymalnie dziesięć minut podczas wymiany baterii.
- Dzięki smukłej konstrukcji pilot wielofunkcyjny doskonale leży w dłoni.
- Dzięki dużemu zasięgowi wynoszącemu 10 metrów można wygodnie sterować telewizorem nawet w dużych salonach
- Dioda LED funkcji wskazuje, czy pilot wysyła sygnał
- Funkcja oszczędzania energii: uniwersalny pilot wyłącza się automatycznie, jeśli przycisk jest wciśnięty dłużej niż 15 sekund, przedłużając żywotność baterii, jeśli pilot utknie na przykład między poduszkami sofy, a przycisk pozostaje stale wciśnięty
Zawartość opakowania
- 1 uniwersalny pilot zdalnego sterowania
- 2 baterie AAA Micro
- 1 lista kodów
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję

