Pilot uniwersalny TV IR do 8 urządzeń z przyciskami aplikacji
00221055
Sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego uniwersalnego pilota na podczerwień: idealny jako pilot zastępczy do telewizorów, odtwarzaczy DVD, magnetowidów, odtwarzaczy Blu-Ray, amplitunerów itp.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Szybki dostęp dzięki przyciskom przesyłania strumieniowego
Najszybsza droga do ulubionego serialu: przyciski aplikacji zapewniają bezpośredni i szybki dostęp do usług strumieniowych takich dostawców jak Netflix, Amazon Prime Video czy Disney+
Wstępnie zaprogramowany
Wstępnie zaprogramowany pilot do Smart TV: dla ponad 1000 urządzeń (m.in. dla marek Samsung, LG, Philips, Panasonic, Sony, Grundig i wiele więcej)
Sterowanie maksymalnie ośmioma urządzeniami
Jeden do wszystkich: uniwersalny pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie telewizorem, dekoderem STB (Set Top Box), odbiornikiem satelitarnym, soundbarem, dekoderem DVB-T, tunerem kablowym, odtwarzaczem blu-ray oraz wzmacniaczem (maksymalnie osiem urządzeń). Połóż kres chaosowi, jaki powodują piloty zdalnego sterowania
Funkcja uczenia się
Pilot z funkcją uczenia się: dzięki trybowi uczenia się istnieje możliwość łatwego przeniesienia funkcji oryginalnego pilota na uniwersalnego pilota zdalnego sterowania - dzięki temu żadne, ważne funkcje nie zostaną zgubione
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Baterie dołączone w komplecie
Wystarczy włożyć: Baterie pasujące do pilota TV wchodzą w zakres dostawy, dzięki czemu można go od razu uruchomić
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | TV |
| Pasuje do | Universal |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Recycled Plastic |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | brak specyfikacji |
| Zasięg | 10 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga bez akumulatora/ baterii | 77 g |
| Długość | 20.2 cm |
| Szerokość | 4.7 cm |
| Głębokość | 2.1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Zastępowanie | 8 |
| Liczba klawiszy | 43 |
Wiecej informacji o produkcie
- Sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego uniwersalnego pilota na podczerwień: idealny jako pilot zastępczy do telewizorów, odtwarzaczy DVD, magnetowidów, odtwarzaczy Blu-Ray, amplitunerów itp.
- Makro zasilanie: włączanie lub wyłączanie dwóch urządzeń jednocześnie za pomocą jednego pilota zdalnego sterowania
- Nadrzędna regulacja głośności i nadrzędny wybór kanału: wybór urządzenia sterującego głośnością i kanałem
- Kolorowe przyciski do sterowania menu ekranowym telewizora Smart TV, np. „czerwony przycisk” i telegazeta
- Każdy przycisk urządzenia można przypisać indywidualnie
- Bezpośrednie wprowadzanie kodów do szybkiego programowania pilota zdalnego sterowania telewizora; lista kodów jest dołączona do zakresu dostawy lub dostępna online na stronie internetowej Hama
- Automatyczne wyszukiwanie kodów dla wygodnego programowania za pomocą funkcji wyszukiwania: W przypadku większości urządzeń AV kody są już wstępnie zaprogramowane; są one przełączane cyklicznie, aż urządzenie zareaguje.
- Pamięć kodów: zapisuje wszystkie kody zaprogramowane na pilocie uniwersalnym TV przez maksymalnie dziesięć minut podczas wymiany baterii.
- Dzięki smukłej konstrukcji pilot wielofunkcyjny doskonale leży w dłoni.
- Dzięki dużemu zasięgowi wynoszącemu 10 metrów można wygodnie sterować telewizorem nawet w dużych salonach
- Dioda LED funkcji wskazuje, czy pilot wysyła sygnał
- Funkcja oszczędzania energii: uniwersalny pilot wyłącza się automatycznie, jeśli przycisk jest wciśnięty dłużej niż 15 sekund, przedłużając żywotność baterii, jeśli pilot utknie na przykład między poduszkami sofy, a przycisk pozostaje stale wciśnięty
Zawartość opakowania
- 1 uniwersalny pilot zdalnego sterowania
- 2 baterie AAA Micro
- 1 lista kodów
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję

