Plecak fotograficzny Matera 160 czarny
00121340
Gdy jesteś w ruchu ze swoim sprzętem fotograficznym, na wędrówce lub długiej wycieczce, znacznie łatwiej jest nosić sprzęt na plecach. Nie ma potrzeby pozostawiania sprzętu w poszukiwaniu idealnego ujęcia. Ma nawet miejsce na prowiant, który umili oczekiwanie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ponad 20% certyfikowanych materiałów z recyklingu
Nowe ze starego: wewnętrzna i zewnętrzna tkanina tego produktu wykonana jest w 100% z certyfikowanego poliestru pochodzącego z recyklingu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 39,12 cm (15,4") |
| Przystosowany dla | Foto |
| Płeć | Unisex |
| Materiał | |
|---|---|
| inside material | Poliester |
| Materiał | Recycled Polyester (R-PET) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Matera |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 850 g |
| Kod wielkości | 160 |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 27 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 14 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 14 cm |
| Pojemność | 26 l |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 17.5 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Backpack with Notebook/Tablet Compartment |
| Wyposazenie | Adjustable, Ergonomic Shoulder Straps |
| Właściwości | Rain hood |
| Cecha specyficzna | Rain hood |
Wiecej informacji o produkcie
- Plecak do ergonomicznego, wygodnego transportu i bezpiecznej ochrony sprzętu fotograficznego z tabletem lub laptopem
- Wyściełana, wyjmowana kieszeń na aparat zintegrowana z dolną częścią torby
- Otwór na aparat zabezpieczony wodoodpornym zamkiem błyskawicznym
- Komora, którą można wypełnić od góry na przedmioty osobiste itp.
- Po wewnętrznej stronie tylnej części znajduje się przegroda na tablety lub notebooki o przekątnej do 15,6”.
- 5 wyjmowanych wewnętrznych przegródek w komorze na aparat
- Paski naramienne o regulowanej długości z ergonomicznie ukształtowaną wyściółką
- Wyściełana część tylna
- Regulowany pasek piersiowy
- Dodatkowy uchwyt do przenoszenia
- 2 kieszenie boczne (np. na butelkę z wodą)
- Regulowane pętle do mocowania statywu itp.
- Nadaje się jako bagaż podręczny
- Pokrowiec na każdą pogodę chroni plecak przed deszczem i kurzem
Zawartość opakowania
- 1 plecak na aparat „Matera
- 5 wewnętrznych przegródek
- 1 pokrowiec przeciwdeszczowy
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję