Plecak fotograficzny Miami 150 czarno-czerwony
00139856
Zadbaj o bezpieczne przenoszenie Twojego cennego sprzętu fotograficznego. Profesjonalny plecak foto został wyposażony w specjalne, miękkie separatory, które pozwalają na bezpieczne transportowanie urządzeń – każdy w oddzielnej przegrodzie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 25,91 cm (10,2") |
| Przystosowany dla | Foto |
| Płeć | Unisex |
| Materiał | |
|---|---|
| inside material | Poliester |
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Miami |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 600 g |
| Kod wielkości | 150 |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 22 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 24 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 10 cm |
| Pojemność | 5 l |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Backpack with Tablet Compartment |
| Właściwości | Rain hood |
| Cecha specyficzna | Rain hood |
Wiecej informacji o produkcie
- Plecak do łatwego, ergonomicznego oraz bezpiecznego przenoszenia sprzętu fotograficznego z miejscem na tablet
- Miękko wyściełane przegrody
- 8 wyciąganych przegród w komorze głównej, 1 neoprenowy separator z zapięciem na rzep umożliwiającym zamocowanie aparatu
- Regulowane szelki pokryte miękkim materiałem
- Regulowany pas biodrowy
- Miękka rączka
- Neoprenowa przegroda z miejscem na tablet o wymiarach do 10.1"
- Dodatkowa przegroda z przodu plecaka z kieszenią z siatki, zapinaną na zamek błyskawiczny oraz neoprenowym organizerem na drobniejsze przedmioty, jak telefon, długopis, kable USB
- Dwie boczne kieszenie z siatki
- Sprzączka umożlwiająca zamocowanie statywu
- Dodatkowo w zestawie osłona na plecak zabezpieczająca go przed deszczem oraz kurzem
- Pojemność: 5 L
- Wymiary wnętrza torby: 10 x 24 x 22 cm
- Waga: 600 g
Zawartość opakowania
- 1 "Miami" camera backpack
- 6 inner dividers
- 1 inner divider made of neoprene
- 1 rain cover
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję