Plecak fotograficzny Terra 140 szary
00121309
Kiedy jesteś w trasie ze swoim sprzętem fotograficznym, w takcie trekkingu, czy dłuższej wyprawy - znacznie łatwiej jest nosić wszystko na plecach. Nie musisz zostawiać żadnego sprzętu w trakcie poszukiwań idealnego miejsca do ujęć. Ten plecak posiada nawet przestrzeń na prowiant.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ponad 20% certyfikowanych materiałów z recyklingu
Nowe ze starego: wewnętrzna i zewnętrzna tkanina tego produktu wykonana jest w 100% z certyfikowanego poliestru pochodzącego z recyklingu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 32,77 cm (12,9") |
| Przystosowany dla | Foto |
| Płeć | Unisex |
| Materiał | |
|---|---|
| inside material | Recycled Polyester (R-PET) |
| Materiał | Recycled Polyester (R-PET) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary |
| Seria | Terra |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 750 g |
| Kod wielkości | 140 |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 22 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 22 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 13.5 cm |
| Pojemność | 13 l |
| Szerokość | 27 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Wysokość | 42 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Backpack with Tablet Compartment |
| Wyposazenie | Front Pocket |
| Właściwości | Rain hood |
| Cecha specyficzna | Rain hood |
Wiecej informacji o produkcie
- Plecak przeznaczony do ergonomicznego, komfortowego transportu i zabezpieczenia sprzętu fotograficznego wraz z tabletem
- Szybki dostęp do wyściełanej komory aparatu przez zewnętrzną część plecaka
- Komora, którą można zapełnić od góry rzeczami osobistymi itp.
- Po wewnętrznej, tylnej stronie znajduje się kieszeń na tablet do 12.9"
- 1 Wyjmowana kieszeń wewnętrzna w komorze aparatu
- 1 Wyjmowana kieszeń wewnętrzna w komorze głównej
- Ramiączka o regulowanej długości z ergonomicznie ukształtowaną wyściółką
- Ergonomicznie wyściełana część tylna wykonana z materiału siateczkowego
- Regulowany pasek na klatkę piersiową
- Rączka tylna
- Dodatkowa rączka z boku
- Wewnątrz pod pokrywą znajdują się dwie kieszenie na akcesoria takie jak baterie i karty SD
- Kieszeń na suwak z przodu z wewnętrznymi przegródkami na karty i długopisy
- Boczna kieszeń o regulowanej szerokości na statywy lub butelki z wodą
- Regulowana pętla do mocowania statywu itp.
- Mieści się jako bagaż podręczny
- Tylni pasek do uchwytu walizki
- Pokrowiec na każdą pogodę chroni plecak przed deszczem i kurzem
- Podstawa z możliwością mycia
Zawartość opakowania
- 1 Plecak "Terra"
- 2 Wewnętrzne przegrody
- 1 Osłona przeciwdeszczowa
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję