Plecak na laptopa Genua 40 cm (15,6") czarny
00216597
Idealny do biura, na uczelnię lub podczas podróży po mieście, ten stylowy plecak na laptopa zapewnia wygodny transport, bezpieczne przechowywanie oraz ochronę przed zabrudzeniami, zarysowaniami i wilgocią dla laptopa oraz akcesoriów.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wyściełana kieszeń na laptopa
Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
Smukłe, wyścielane pasy naramienne
Wąskie, wyściełane i wygodne szelki nie ograniczające ruchów podczas noszenia
Pojemna przednia kieszeń
Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 39,62 cm (15,6") |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Płeć | Unisex |
| Materiał | |
|---|---|
| inside material | Poliester |
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Genua |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 450 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 37 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 48 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 9 cm |
| Pojemność | 14 l |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 9 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Plecak z kieszenią na notebooka |
Wiecej informacji o produkcie
- Idealny do biura, na uczelnię lub podczas podróży po mieście, ten stylowy plecak na laptopa zapewnia wygodny transport, bezpieczne przechowywanie oraz ochronę przed zabrudzeniami, zarysowaniami i wilgocią dla laptopa oraz akcesoriów.
- Wygodny uchwyt
- Przyjemny w dotyku materiał z drobnymi plamkami
- Przednia kieszeń zapinana na zamek
- Neutralny design sprawia, że jest to idealny plecak na laptopa zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet
Zawartość opakowania
- 1 plecak na laptopa
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
