Plecak na laptopa Genua do 44 cm 17.3" szary
00231021
Ideal for the office, university or when on the move in the city, this stylish laptop backpack provides convenient transport, safe storage and protection from dirt, scratches and moisture for a laptop plus accessories
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wyściełana kieszeń na laptopa
Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
Smukłe, wyścielane pasy naramienne
Wąskie, wyściełane i wygodne szelki nie ograniczające ruchów podczas noszenia
Pojemna przednia kieszeń
Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | do 44 cm [17,3"] |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Płeć | Unisex |
| Materiał | |
|---|---|
| inside material | Poliester |
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary |
| Kolor | Szary |
| Seria | Genua |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 450 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 37 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 48 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 9 cm |
| Pojemność | 17 l |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Plecak z kieszenią na notebooka |
| Typ zamknięcia | Zip |
Wiecej informacji o produkcie
- Ideal for the office, university or when on the move in the city, this stylish laptop backpack provides convenient transport, safe storage and protection from dirt, scratches and moisture for a laptop plus accessories
- Convenient handle
- Pleasant, flecked material
- Zip compartment on the front
- Neutral design as the ideal laptop backpack for men and women
Zawartość opakowania
- 1 plecak na laptopa
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
