Plecak na laptopa Traveller do 41 cm antracytowy
00231014
Ideal for business trips, short trips or commuting: laptop backpack with thick padding, plenty of storage space and a particularly practical zip fastener - for maximum protection and comfort on the move
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pojemna przednia kieszeń
Pojemna przednia kieszeń z ukrytym zamkiem błyskawicznym na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Wyściełana kieszeń na laptopa
Gruba wyściółka: plecak z wyściełaną kieszenią na laptopa zapewnia niezawodną ochronę podczas transportu
Regulowane szelki
Indywidualne dopasowanie: regulowane, wyściełane szelki pozwalają optymalnie dostosować do siebie plecak biznesowy
Wodoodporny materiał zewnętrzny
Przy niesprzyjającej pogodzie laptopa chroni przed wilgocią wodoodporny materiał zewnętrzny
Pasek do mocowania na walizce na kółkach
Praktyczne mocowanie na walizce na kółkach: biznesowy plecak na laptopa z paskiem do walizki można wygodnie i bezpiecznie przytwierdzić do uchwytu walizki na kółkach – trzyma się pewnie i bezpiecznie bez ześlizgiwania
Szeroki zamek błyskawiczny
Po prostu otwórz szeroko: Dwukierunkowy zamek błyskawiczny jest dłuższy niż szerokość komory głównej, co zapewnia komfort podczas pakowania i przeszukiwania plecaka, ułatwia wyjmowanie laptopa itd.
Wzmocnione, wodoodporne dno
Wodoodporność i dodatkowa ochrona: Wzmocnione dno torby zapewnia stabilność, może być wycierane i chroni przed brudem oraz wilgocią
Elastyczne kieszenie boczne
Po jednej z każdej strony: Obie boczne kieszenie oferują dużo miejsca i szybki dostęp do butelki z napojem, statywu lub parasola – dzięki efektowi rozciągania nawet wąskie butelki są dobrze zabezpieczone
Powlekany uchwyt
Wysokiej jakości plecak z wygodną obsługą: praktyczny uchwyt powlekany wzmocnionym materiałem zapewnia komfortowe przenoszenie
Duża komora główna z pasem mocującym
Doskonały porządek w podróży: przestronna komora główna otwiera się jak walizka i ma w środku pas do mocowania ubrań i innych rzeczy – produkt idealnie sprawdzi się jako plecak podróżny
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 41 cm (16,2") |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Płeć | Unisex |
| Materiał | |
|---|---|
| inside material | Poliester |
| material features | Water repellent |
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Antracyt |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 750 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 33 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 43 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 14 cm |
| Pojemność | 20 l |
| Szerokość | 34 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Plecak do notebooka Plecak z kieszenią na notebooka |
Wiecej informacji o produkcie
- Ideal for business trips, short trips or commuting: laptop backpack with thick padding, plenty of storage space and a particularly practical zip fastener - for maximum protection and comfort on the move
- whether a business backpack or city backpack: the sleek bag offers plenty of storage space so everything you need is there and safely stowed
- Stable zip fastener and clamp buckles with great grip: easy access to the contents of the bag, while shoulder straps are quickly and securely adjusted
Zawartość opakowania
- 1 “Traveller” laptop backpack
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję