Plecak na laptopa Vienna do 44 cm (17,3 cala) czarny
00216488
Ideal for outdoor activities, the rugged and sturdy laptop backpack provides convenient transport, safe storage and protection from dirt, scratches and moisture for your laptop plus accessories
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wyściełany tył
Wyściełany tył zapewniający ergonomiczne i wygodne noszenie
Wyściełana kieszeń na laptopa
Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
Smukłe, wyścielane pasy naramienne
Wąskie, wyściełane i wygodne szelki nie ograniczające ruchów podczas noszenia
Pojemne kieszenie przednie
Przestrzenne przednie kieszenie na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Kieszeń na dokumenty
Dzięki szufladzie na dokumenty ważne dokumenty, teczki oraz Twój notatnik są zawsze w zasięgu ręki
Powlekany uchwyt
Praktyczny uchwyt pokryty tkaniną zapewnia wygodę noszenia
Organizer w przedniej kieszeni
Struktura organizera w przedniej komorze torby ułatwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | do 17" |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Vienna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 1292 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 27 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 42 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 5 cm |
| Pojemność | 43 l |
| Szerokość | 33 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Wysokość | 50 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Ideal for outdoor activities, the rugged and sturdy laptop backpack provides convenient transport, safe storage and protection from dirt, scratches and moisture for your laptop plus accessories
- Laptop compartment that opens to the side
- Removable laptop sleeve (42 x 27 x 5 cm)
- Small additional internal compartment
- Zipped compartment on the front
- Two large zipped compartments for cables
- Two small zipped compartments on the side
- Headphone output
Zawartość opakowania
- 1 "Vienna" laptop backpack
- 1 laptop sleeve
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję