Płyta maskująca 2/3-otworowa do gniazda SAT/antena
00205317
For covering a SAT/antenna socket for 1x SAT connection, 1x TV connection, 1x radio connection
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | SAT / Antenna Socket |
| Typ | for SAT/Antennendose |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czysty biały |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 8 cm |
| Głębokość | 0.7 cm |
| Wysokość | 8 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- For covering a SAT/antenna socket for 1x SAT connection, 1x TV connection, 1x radio connection
- Dimensions: 80 mm x 80 mm
Zawartość opakowania
- 1 cover plate
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
