Płytka montażowa do statywu Star 55-64/200/Gamma 153/Action 165
00004154
For quickly changing the camera
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Star 55-63 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 26 g |
| Szerokość | 6.6 cm |
| Wysokość | 5.1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Szybkie połączenie |
Wiecej informacji o produkcie
Kostka zapasowa do statywu
Zawartość opakowania
- 1 quick release plate
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję