Podkładka na biurko Business XL czarna
00126877
Płynne sterowanie myszą i precyzyjna dokładność
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Trwałość dzięki wzmocnionemu obrzeżu
Wytrzymałość: wyszywana krawędź wzmacnia zewnętrzne boki, dzięki czemu podkładka nie strzępi się
Antypoślizgowy spód
Specjalnie gumowany spód zapobiega ześlizgiwaniu się podkładki pod mysz
Bardzo duża powierzchnia podparcia
Swoboda ruchów: wyjątkowo duża powierzchnia podparcia dla komfortowej pracy dużymi ruchami myszy
Optymalny do biura i pracy z domu
Podkładka pod mysz jako praktyczny towarzysz: zarówno w biurze, jak i w domu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Szczególnie dostosowany do | Myszy optyczne Mysz laserowa |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Tkanina |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 70 cm |
| Głębokość | 0.3 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Materiał | Flexible material |
Wiecej informacji o produkcie
- Płynne sterowanie myszą i precyzyjna dokładność
- Przyjemna powierzchnia materiału zapewniająca płynne ruchy myszy
- Możliwość stosowania ze wszystkimi standardowymi typami myszy
- Bardzo duża powierzchnia (70 x 30 cm)
- Idealna do klawiatury i myszy
Zawartość opakowania
- 1 "Business" mouse pad
Wskazówki dla użytkownika
- Easy to clean with damp microfibre cloth
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
