Podkładka pod mysz Business M 21,3x29,7 cm niebieska
00126876
For smooth mouse control and point-accurate precision
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Duży format DIN A4
Swoboda ruchów: format DIN A4 dla komfortowej pracy dużymi ruchami myszy
Trwałość dzięki wzmocnionemu obrzeżu
Wytrzymałość: wyszywana krawędź wzmacnia zewnętrzne boki, dzięki czemu podkładka nie strzępi się
Antypoślizgowy spód
Specjalnie gumowany spód zapobiega ześlizgiwaniu się podkładki pod mysz
Optymalny do biura i pracy z domu
Podkładka pod mysz jako praktyczny towarzysz: zarówno w biurze, jak i w domu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Szczególnie dostosowany do | Myszy optyczne Mysz laserowa |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Tkanina |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Niebieski |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 29.7 cm |
| Głębokość | 0.3 cm |
| Wysokość | 21.3 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- For smooth mouse control and point-accurate precision
- Pleasant fabric surface for smooth mouse movements
- Can be used with all standard mouse types
- Large resting surface (21.3 x 29.7 cm)
Zawartość opakowania
- 1 "Business" mouse pad
Wskazówki dla użytkownika
- Easy to clean with damp microfibre cloth
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
