Podkładka pod mysz Easy niebieska
00126860
For smoother mouse control and point-accurate precision
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Antypoślizgowy spód
Specjalnie gumowany spód zapobiega ześlizgiwaniu się podkładki pod mysz
Optymalny do biura i pracy z domu
Podkładka pod mysz jako praktyczny towarzysz: zarówno w biurze, jak i w domu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Szczególnie dostosowany do | Myszy optyczne |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Jersey |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Semana |
| Odcień koloru | Niebieski |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | Non-slip |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 13 g |
| Szerokość | 22.3 cm |
| Głębokość | 18.3 cm |
| Wysokość | 0.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Materiał | Flexible material |
Wiecej informacji o produkcie
- For smoother mouse control and point-accurate precision
- Can be used with all standard mouse types
Zawartość opakowania
- 1 "Easy" mouse pad
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
