Podkładka pod mysz Ergo Mini czarna
00126855
For more comfortable and relaxed working
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pianka z pamięcią kształtu
Elastyczna pianka poliuretanowa (ang. Memory Foam) dopasowuje się podczas używania optymalnie do kształtu nadgarstka, zapobiegając bólom w nadgarstku
2w1: podkładka pod mysz + podpórka pod nadgarstek
Podkładka pod mysz z ergonomiczną podpórką pod nadgarstek zapewnia wygodę i stabilność
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Szczególnie dostosowany do | Myszy optyczne Mysz laserowa |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Lycra Poliuretan(PU) Elastomer Styrene Butadiene Rubber (SBR) Pianka z efeltem pamięci |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Ergonomic |
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Ergonomic Mini |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 149 g |
| Szerokość | 20 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Wysokość | 2.1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Materiał | Flexible material |
Wiecej informacji o produkcie
- For more comfortable and relaxed working
- Optimum moulding and spring-back properties for more ergonomics at the workstation
- Pleasant padding
- Resilient fabric surface
- Can be used with all standard mouse types
- Special rubberised underside prevents the mouse pad from slipping
Zawartość opakowania
- 1 "Ergo Mini" mouse pad
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję